PRVNÍ OŤUKÁVÁNÍ

„Ach jo, škoda že už je to za námi!“ Asi se ptáte, co mám na mysli? No přece první schůzku se žáky z partnerské školy, která se uskutečnila na konci ledna u nás ve škole. Sešli jsme se v pohodové atmosféře, i když jsme nevěděli, co můžeme jeden od druhého očekávat. Ale do projektu jsme vstoupili s nadšením a první schůzka nás v tom jen utvrdila.

Postupně jsme se o sobě dozvídali, co máme rádi, jak trávíme volný čas a na jaké, tématu bychom chtěli pracovat. Někdo si oblíbil matiku, jiný češtinu, většina však tělocvik nebo anglinu. Někdo rád klábosí s kamarády, hraje počítačové hry nebo navštěvuje různé sportovní kroužky. Zkrátka, každý je nějaký, ale společnou řeč určitě najdeme.

Na první schůzce jsme si rozdělili úlohy. Nebyl to pro nás žádný problém, protože každý umí něco. Shodli jsme se také na tématu „Postižení mezi námi“, protože se nám zdá zajímavé a sami bychom se o něm chtěli dozvědět více.

Takže hurá do práce, ať na první společné akci na začátku března se máme s čím pochlubit.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.